Tips & Trends
H Bittany Xavier μας δείχνει 4 looks κατάλληλα για το Σαββατοκύριακο!
Ζώδια
Για αυτούς τους λόγους θα σε απατήσει ένας Σκορπιός!
Editor's choice
Ombre nails: Δείτε τα 10 ωραιότερα φθινοπωρινά looks!
Tips & Trends
5 τάσεις που ακολουθεί πιστά η Negin Mirsalehi αυτό το Φθινόπωρο!
Home / Μόδα / Το look της Φαίης / Η εμφάνιση της Φαίης στο Πρω1νό 14/10

Η εμφάνιση της Φαίης στο Πρω1νό 14/10

Σήμερα θα σας μιλήσουμε για ένα από τα πιο αγαπημένα μας print ever, το floral που είναι μεγάλο trend και τώρα, όχι μόνο την Άνοιξη και το Καλοκαίρι. Γι’ αυτό και σας προτείνουμε να επενδύσετε σε ρούχα, όπως φορέματα, ζακέτες κ.α., κοριτσίστικα, παιχνιδιάρικα  αλλά και σούπερ θηλυκά και να τα φορέσετε από το πρωί, στο γραφείο, μέχρι το βράδυ, στις εξόδους σας.

Σε αυτό έδωσε ψήφο εμπιστοσύνης η Φαίη μας για την εμφάνισή στο Πρω1νό, την τρίτη ημέρα αυτής της εβδομάδας. Συγκεκριμένα καλημέρισε το τηλεοπτικό κοινό του ΑΝΤ1 με ένα floral σύνολο από την εταιρεία μόδας BSB που αποτελείται από ένα ολόσωμο body με άνοιγμα στο στήθος και μία μίνι ψηλόμεση φούστα με διακοσμητικά κουμπιά.

Το look της που έφερε όπως πάντα την υπογραφή της Ειρήνης Βάσσου, της στυλίστριας της Φαίης μας, ολοκληρώθηκε με ένα ζευγάρι σουέντ biker μποτάκια, Envie Shoes.

Η Γωγώ Νικηφοράκη επιμελήθηκε το μακιγιάζ της Φαίης μας που ήταν σε γήινους τόνους με την παράσταση να κλέβουν το έντονο eyeliner και τα ροζ/nude χείλη και ο Στέφανος Βασιλάκης τα κυματιστά μαλλιά της με τον όγκο και τη χωρίστρα στη μέση.

Δείτε παρακάτω μερικές φωτογραφίες με υπέροχα floral ρούχα και πως τις έχουν φορέσει μερικές αγαπημένες μας celebrities, fashion bloggers και κορίτσια που ενδιαφέρονται για τη μόδα, παίρνουν στα σοβαρά το θέμα του στυλ και θέλουν πάντα μα πάντα να διαφέρουν από το μέσο όρο.

Και κατόπιν απαντήστε μας στην εξής ερώτηση… Ποιο look σας αρέσει πολύ και θα το φορούσατε κι εσείς χωρίς δεύτερη σκέψη και ποια σας αφήνει τελείως μα τελείως αδιάφορες;

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Magdalena Wojtaś. Lublin (@magdulesss) στις 24 Σεπ, 2020 στις 9:30 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) στις 9 Οκτ, 2020 στις 8:59 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @durmanovica στις 25 Σεπ, 2020 στις 8:04 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olivia Palermo (@oliviapalermo) στις 22 Ιούν, 2020 στις 1:18 μμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Fashion | Beauty (@aureate_soul) στις 21 Σεπ, 2020 στις 8:31 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις 4 Μάι, 2020 στις 9:51 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jennifer Aniston (@jenniferaniston) στις 13 Νοέ, 2019 στις 1:02 μμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Leonie Hanne (@leoniehanne) στις 29 Ιούλ, 2020 στις 1:09 μμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Riley Manasek (@rileymanasek) στις 13 Οκτ, 2020 στις 4:02 μμ PDT

Μια ματιά ακόμα: Η εμφάνιση της Φαίης στο Πρω1νό 13/10

×