Tips & Trends
Οι τσάντες που θα θέλεις να έχεις στην γκαρνταρόμπα σου πριν μπει ο Οκτώβρης
Tips & Trends
H knit συλλογή των Zara κοντεύει να «ρίξει» το ίντερνετ και τη θέλουμε όλη στην ντουλάπα μας
Μαλλιά
Emmy Awards 2021: Τα μυστικά πίσω από το πολυσυζητημένο bob haircut της Elizabeth Olsen
Τιps μαγειρικής
Back to school: Οι πιο γρήγορες και νόστιμες μπάρες δημητριακών που υπάρχουν -ΒΙΝΤΕΟ!
Home / Μόδα / Το look της Φαίης / Η εμφάνιση της Φαίης στο Πρω1νό 18/11

Η εμφάνιση της Φαίης στο Πρω1νό 18/11

Όχι, τα φλοράλ μίνι φορεματάκια δεν είναι μόνο για την Άνοιξη και το Καλοκαίρι αλλά ταιριάζουν τέλεια και το Χειμώνα, κάνοντας την ωραιότερη αντίθεση με τον γκρίζο ουρανό. Γι’ αυτό και σας συμβουλεύουμε με το που βγήκε από την καραντίνα να τους δώσετε πρωταγωνιστικό ρόλο στις εμφανίσεις σας.

Εκτός από τη μόδα θα κάνουν σίγουρα καλό και στην ψυχολογία σας.  Σε αυτό έδωσε ψήφο εμπιστοσύνης η Φαίη μας για την εμφάνισή στο Πρω1νό, την  τρίτη ημέρα αυτής της εβδομάδας.

Συγκεκριμένα καλημέρισε το τηλεοπτικό κοινό του ΑΝΤ1 με ένα φόρεμα Abstracto, μίνι, φλοράλ, με εντυπωσιακή πλάτη με άνοιγμα και κορδόνια.

Το look της που έφερε όπως πάντα την υπογραφή της Ειρήνης Βάσσου, της στυλίστριας της Φαίης μας, ολοκληρώθηκε με δερμάτινη καφέ ζώνη και πετρόλ τσάντα με μεταλλική αλυσίδα και τα δύο Individual Art Leather και ένα ζευγάρι ψηλοτάκουνες, σουέντ, over the knee boots, Mark Milan.

Η Γωγώ Νικηφοράκη επιμελήθηκε το μακιγιάζ της Φαίης μας ήταν σε γήινους τόνους με την παράσταση να κλέβουν το eyeliner και τα έντονα χείλη και ο Στέφανος Βασιλάκης τα κυματιστά μαλλιά της με τη χωρίστρα στη μέση.

Δείτε παρακάτω μερικές φωτογραφίες με υπέροχα floral ρούχα και πως τα έχουν φορέσει κατά καιρούς μερικές αγαπημένες μας celebrities, fashion bloggers και κορίτσια που ενδιαφέρονται για τη μόδα, παίρνουν στα σοβαρά το θέμα του στυλ και θέλουν πάντα μα πάντα να διαφέρουν από το μέσο όρο.

Και κατόπιν απαντήστε μας στην εξής ερώτηση… Ποιο look σας αρέσει πολύ και θα το φορούσατε κι εσείς χωρίς δεύτερη σκέψη και ποια σας αφήνει τελείως μα τελείως αδιάφορες;

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Magdalena Wojtaś. Lublin (@magdulesss) στις 24 Σεπ, 2020 στις 9:30 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) στις 9 Οκτ, 2020 στις 8:59 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @durmanovica στις 25 Σεπ, 2020 στις 8:04 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olivia Palermo (@oliviapalermo) στις 22 Ιούν, 2020 στις 1:18 μμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Fashion | Beauty (@aureate_soul) στις 21 Σεπ, 2020 στις 8:31 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις 4 Μάι, 2020 στις 9:51 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jennifer Aniston (@jenniferaniston) στις 13 Νοέ, 2019 στις 1:02 μμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Leonie Hanne (@leoniehanne) στις 29 Ιούλ, 2020 στις 1:09 μμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Riley Manasek (@rileymanasek) στις 13 Οκτ, 2020 στις 4:02 μμ PDT

Μια ματιά ακόμα: Η εμφάνιση της Φαίης στο Πρω1νό 17/11

×