DIY
Kate Moss και Kendall Jenner χρησιμοποιούν μάσκες περιποίησης που φτιάχνουν μόνες στο σπίτι
Tips & Trends
Aνοιξιάτικα looks που θα σε εμπνεύσουν να σταματήσεις να φοράς τις πιτζάμες σου (VIDEO)
Editor's choice
Τα ωραιότερα ανοιξιάτικα βερνίκια νυχιών σύμφωνα με τους celebrity nail artists
Παιδί
Μένουμε σπίτι: 11 τέλειες ιδέες για να περάσετε δημιουργικά τον χρόνο σας με τα παιδιά!
Home / Ομορφιά / Μαλλιά / Τα ξανθά bobs που θα σας κάνουν να αλλάξετε hair look

Τα ξανθά bobs που θα σας κάνουν να αλλάξετε hair look

Για το bob συζητάμε εδώ και ένα χρόνο τουλάχιστον. Κι απ΄ ότι φαίνεται θα συνεχίσουμε και το 2020 μιας και παραμένει μια από τις μεγαλύτερες τάσεις. Αν και έχουν κάνει την εμφάνιση τους μερικές ακόμη όπως για παράδειγμα το shag και το pixie της Charlize Theron, hairstyists και celebrities συνεχίζουν να προτιμούν το bob.

Και τώρα οι ειδικοί επιμένουν πως το ξανθό bob είναι ότι ωραιότερο αν θέλετε μια μεγάλη αλλαγή. Οι ανοιχτές αποχρώσεις δείχνουν υπέροχες στο συγκεκριμένο μήκος, το αναδεικνύουν με τον καλύτερο τρόπο.

Κι εμείς φυσικά σας έχουμε τα ωραιότερα. αποθηκεύστε εκείνο που σας αρέσει περισσότερο και αποφασίστε το επιτέλους.

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Maxine Eggenberger (@maxineeggenberger) στις 29 Ιούν, 2018 στις 4:30 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Vanessa Hong (@vanessahong) στις 10 Νοέ, 2019 στις 5:36 πμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Emma Hill (@emmahill) στις 7 Οκτ, 2019 στις 8:26 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Fearne (@fearnecotton) στις 15 Ιαν, 2020 στις 12:26 μμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Hannah Robinson (@hannahlourobinson) στις 31 Οκτ, 2019 στις 1:03 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Linda Tol (@lindatol_) στις 13 Δεκ, 2019 στις 6:46 πμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη 🦋MEDIUM SIZE DADDY🦋 (@lottaliinalove) στις 9 Νοέ, 2019 στις 1:02 μμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη P A N D O R A S Y K E S (@pandorasykes) στις 4 Νοέ, 2019 στις 11:14 πμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Marissa Cox (@ruerodier) στις 20 Ιαν, 2020 στις 8:49 πμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lizzy Hadfield (@shotfromthestreet) στις 7 Νοέ, 2019 στις 7:10 πμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Tanya Burr (@tanyaburr) στις 1 Δεκ, 2019 στις 5:07 πμ PST

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Alex Stedman The Frugality (@thefrugality) στις 10 Οκτ, 2019 στις 11:40 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη benskervin (@benskervin) στις 30 Μάι, 2019 στις 11:53 πμ PDT

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lucy Boynton (@lucyboynton1) στις 25 Ιούλ, 2019 στις 7:57 μμ PDT

Διαβάστε ακόμη:

Η Anya Taylor-Joy δίνει την καλύτερη συμβουλή ομορφιάς σε όλες τις γυναίκες που βιάζονται κάθε πρωί

Δεν φαντάζεστε σε ποιο σημείο του σώματος έκανε tattoo η Vanessa Hudgens

×